O L B A R T

www.pielegnujemygroby.pl

p.h.u.olbart@gmail.com

+48 503 472 775

+48 508 698 717

Opinie o nas

Zachęcamy naszych klientów do podzielenia się z innymi swoją opinią na temat jakości świadczonych przez Nas usług.
W tym celu prosimy o wypełnienie specjalnego formularza pod tym linkiem: Dodaj opinię » i wysłanie opinii. Po weryfikacji zostanie ona wyświetlona na poniższej liście.


Poniżej przedstawiamy opinie klientów, którzy skorzystali już z naszej oferty usług.


Witamy! Dzisiaj uruchomiliśmy formularz opinii dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do wyrażania opinii na temat naszej pracy!
phu olbart Aleksandra i Bartosz Małka, Knurów, dnia 12-10-2012


Z powodu stalego pobytu za granica nie moglismy z zona odwiedzac i opiekowac sie grobem mojego szwagra znajdujacego sie na cmentarzu centralnym w gliwicach. Zastanawialismy sie komu powierzyc te opieke , naszym szczesliwym wyborem byla Fa. P.H.U. OLBRAT Z KNUROWA ktura w profesjonalny sposob zajela sie tym I doprowadzila grob do fantastycznego stanu . Dziekujemy za to I za przeslane zdjecia przed I po pracach , mamy nadzieje na dlugoletnia wspulprace. Z czystym sumieniem mozemy polecif Firme P.H.U. OLBRAT wszystkim ktorzy cenia rzetelnosc , punktualnosc I sumiennosc
Johann i Alina Kirschner , Dortmund Niemcy , dnia 16-10-2012


Bardzo polecam uslugi firmy OLBART. Skorzystalam z nich kilka dni temu. Szybko, Konkretnie,Rzetelnie!!!!!!! Cierpliwie odpowiadali na wiele moich pytan i watpliwosci-dziekuje. Jestem bardzo zadowolona i planuje wspolprace na dlugie lata.
Ewa , Kanada, dnia 16-10-2012


Solidna firma. Polecam !!
Babinski, Gliwice, dnia 27-10-2012


Już kilka razy korzystałam z usług firmy \"OLBART\" i mogę ją każdemu polecić. Zlecenia wykonują rzetelnie i szybko, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Naprawdę godni polecenia!
EP, Bytom, dnia 28-10-2012


Kilkakrotnie korzystałam z usług firmy Pana Bartka.W 100% jestem zadowolona z wykonywanych prac. Realizację zawsze dostaje w postaci foto na @. Firma godna polecenia. Pozdrawiam
Krystyna Gajewska , Nowy Sącz, dnia 31-10-2012


Jestem wdzięczna,że istnieje taka firma, tym bardziej , że działa profesjonalnie, rzetelnie . Polecam i serdecznie dziękuję.
KM, Warszawa, dnia 31-10-2012


Firma Olbart wykonuje zlecone prace w sposób w pełni zadowalający. Jest godna polecenia, zarówno z punktu widzenia terminowości usługi, jak również jakości wykonania. Jestem zdecydowany korzystać z Państwa usług także w przyszłości.
Jerzy Malec, Kraków, dnia 31-10-2012


Jestesmy juz od paru lat przes Firme OLBART obslugiwani i mozemy szczerze powiedziec ze nie mielismy zadnych problemow, a wrecz wszystko bylo na 100% zalatwione.Dziekujemy .
MKSeemann, Mainz BRD, dnia 01-11-2012


Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Olbart - są wykonywane rzetelnie i w terminie. Polecam!
Anna Gruszczyńska, Bydgoszcz, dnia 01-11-2012


Polecam firmę OLBART Korystam z JEJ usług od wielu lat do pięlęgnacji grobów w Gliwicach,Zabrzu i Chorzowie Firma OLBART -perfekcja i rzetelność Dokumentacja fotograficzna -super
Fraczek , SOPOT, dnia 02-11-2012


Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług. Od kilku lat, od kiedy zalecam nie tylko pielęgnację grobów, ale także odnowienie napisów prace wykonane są na bardzo wysokim poziomie, terminowo i za rozsądną cenę. Na pewno w przyszłości będę będę korzystać z usług. Szczerze polecam.
Jacek, Katowice, dnia 02-11-2012


Juz ponad dwa lata korzystam z usług firmy OLBRAT, jestem bardzo zadowolona z zawsze solidnie, rzetelnie i na czas wykonanej usługi - naprawde profesjonalnie. Ponadto komunikacja pomiędzy wykonawca a odbiorca tez wspaniała- miło i serdecznie. Bardzo polecam. E.C.
Ewa Cywińska, Gliwice, dnia 03-11-2012


Od dwuch latkorzystamy z uslug Firmy OLBART,z ktorej jestesmy bardzo zadowoleni,poniewaz usluga jestwykonana rzetelnie i terminowo zodnie z wczesniejszymi ustaleniami a dowodem tego jest foto na @ .Polecam ja potrzebujacym takiej uslugi.Pozdrawiam M.Bronislaw Jelenia Gora 04 .11. 2012
Bronislaw Miodonski, Jelenia Gora, dnia 04-11-2012


Jestesmy bardzo zadowoleni z milego kontaktu i profesjonalnego wykonczenia opieki. Mozemy szczerze polecac usluge!
Artur S, Wolfsburg BRD, dnia 06-11-2012


Bardzo solidna firma, zrealizowali nawet zlecenie zlożone w ostatniej chwili przed świętami i to porządnie i solidnie. Mogę ich zupełnie spokojnie polecić!
Ewa Hordyniak, Gliwice, dnia 14-11-2012


Jestem bardzo zadowolona z usługi firmy. Bardzo ważne jest udokumentowanie wykonanej usługi poprzez przesłanie zdjęć: \"tak było tak jest\". Dziękuję i wiem,że w razie potrzeby tylko tej firmie polecę groby moich bliskich .Urszula
Urszula Tincel, Kraków, dnia 30-03-2013


Od 2 lat korzystamy z usług firmy. Stale przebywamy za granicą więc \"zdalna\" opieka nad grobami bliskich jest dla nas doskonałym rozwiązaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości usług. Serwis fotograficzny sprawia, że czujemy się tak jabyśmy byli na miejscu. Komunikacja z firmą - doskonała. Goraco polecamy !
Krystyna i Krzysztof P, Nantong - Chiny, dnia 30-03-2013


Jestem bardzo zadowolona z usług firmy OLBART. Usługi wykonywane są w sposób fachowy i terminowy.
Elżbieta Krawet, Gliwice, dnia 28-04-2013


Jestem pod wrażeniem wykonanej usługi.Kilka dni temu znalazłem firmę OLBART w internecie i zleciłem sprzątnięcie grobu.Zlecenie wykonano błyskawicznie,jakość wykonania na najwyższym poziomie.Wszystko zgodnie z moim życzeniem.Nie wiem czy sam dałbym radę tak uprzątnąć grób i okolice jak zrobiła to firma OLBART.Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy i polecę ją znajomym.Jestem w pełni zadowolony i bardzo wszystkim polecam firmę OLBART.Kontakt z firmą także bardzo dobry.
Krzysztof Nowak, Gliwice, dnia 03-08-2013


Od paru miesięcy korzystam z usług firmy OLBART, którą znalazłam w internecie. Wybór okazał się trafny. Usługę wykonuje bardzo starannie, terminowo, zgodnie z wcześniejszymi i bieżącymi ustaleniami. Każdorazowo usługę kończy dokumentacja przesyłana drogą elektroniczną. Mam pełne zaufanie, a to chyba najlepsza rekomendacja. Bardzo polecam usługi tej firmy i zawsze uprzejmych Państwa Małka wszystkim tym, którzy nie zawsze mogą osobiście zadbać o miejsce spoczynku swoich bliskich. Lidia, Warszawa, dnia 19-08-2013
Lidia Ślęczka, Wólka Radzymińska, dnia 19-08-2013


Z usług firmy korzystam trzeci rok. Usługę firma wykonuje starannie, na czas przesylajac zawsze zdjęcia przed i po wykonaniu usługi.polecam!
Ewelina Wiśniewska, Gliwice i Zabrze, dnia 31-10-2013


Realizacja usługi opieki nad grobem przeszła moje oczekiwania. Uwagę zwraca perfekcyjne wykonanie zadania. Firma prezentuje wysokie standardy usług i pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i zainteresowana dalszą współpracą. Szczerze polecam!!!
Ewa Szukalska, Nowogard, dnia 03-11-2013


Przez cały rok firma Olbart w osobie Pana Bartosza opiekowała się grobem mojego Taty, za co serdecznie dziękuję. Trudno wyrazić jak bardzo cenna jest dla mnie pewność, że pielęgnacja miejsca spoczynku tak drogiej mi osoby jest powierzona odpowiedzialnej i rzetelnej osobie. Mam nadzieję na długą współpracę w przyszłości.
Beata Chudecka, Suwałki, dnia 25-07-2014


Witam Z zamówionej usługi jestem bardzo zadowolona. Wszystko zrobione zgodnie z ustną umową - w terminie i bardzo starannie. Firmie można zaufać. Polecam.!!!!!!!!! Na pewno będę korzystać cyklicznie z ich usług. Pozdrawiam Kosarewicz
Halina Kosarewicz, Gliwice, dnia 19-10-2014


Od lat korzystam z usług firmy, cenię za niezwykłą rzetelność , profesjonalizm i kulturę.
Krystyna M, Warszawa, dnia 30-10-2014


Dziękuję za profesjonalną usługę.
Jacek Sobecki, Gliwice, dnia 30-10-2014


Powierzając opiekę nad grobami moich krewnych firmie OLBART zyskuję gwarancję współpracy z osobami, które kierując się w swojej pracy sercem zapewniają każdorazowo staranne wykonanie powierzonego zlecenia. Każdorazowo usługę kończy dokumentacja przesyłana drogą elektroniczną. Z pełnym przekonaniem polecam usługi firmy. Zabrze, 31.10.2014
Włodzimierz Kowalski, Zabrze, dnia 31-10-2014


Właśnie otrzymałam dokumentację fotograficzną zleconej firmie OLBRAT usługi doprowadzenia grobu moich Dziadków do świetności-jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i rzetelności!!! Z pełną odpowiedzialnością polecam korzystanie z usług tej firmy!!!
Bożena Michalska, Rybnik, dnia 01-11-2014


Pierwszy raz korzystałam z usług p.Bartosza ,ale wszystko zostało wykonane zgodnie z zamówieniem w terminie i przysłane zdjęcia.Mam nadzieję na dalszą współpracę.
Wanda Turek, Fellbach, dnia 02-11-2014


Już po raz trzeci korzystam z usług Firmy i jestem bardzo zadowolona z wykonania zamówienia. Zawsze jest to perfekcyjna, solidna i terminowo wykonana praca w dodatku udokumentowana zdjęciami i za rozsądną cenę! Jest to Firma naprawdę godna polecenia!!!
Halina Węgrzyn, Gliwice, dnia 20-05-2015


Firma godna polecenia, zarówno z punktu widzenia terminowości usługi, jak również jakości wykonania. Realizacja zgodnie z ustaleniami. Szybko, profesjonalnie bez zastrzeżeń. Z pełnym przekonaniem polecam usługi firmy.
ewa, Kraków, dnia 29-10-2015


Po raz kolejny jestem zadowolony z jakości wykonania usługi porządkowania rodzinnego grobu. Mogę odpowiedzialnie polecić firmę \" Olbart\". Profesjonaliści.
Piot Wiernik, Wałbrzych, dnia 02-11-2015


Od roku firma p.Małka opiekuje się grobem moich Rodziców w Częstochowie.Z usługi jestem bardzo zadowolony.Profesjonalizm,solidność, punktualość, to cechy skłaniające mnie do rekomendacji potenc. klientom.
Mirosław Łopaciński, Gdańsk, dnia 03-11-2015


Korzystam z usług firmy już od dłuższego czasu i zdecydowanie mogę ją polecić. Zawsze terminowo realizowane są zamówione usługi, groby są dokładnie czyszczone, kwiaty i znicze dobierane bardzo gustownie. Gorąco polecam!
Darek, Gliwice Warszawa, dnia 03-11-2015


Bardzo solidna firma. Usługi wykonane terminowo i starannie. Wszelkie dodatkowe prośby akceptowane i wykonane. Polecam.
Ewa Kłosek, Szczyrk, dnia 05-11-2015


Zamówiłam usługę pielęgnacji kilku rodzinnych grobów na 2 cmentarzach w województwie opolskim pod koniec października. Jestem pod wrażeniem: terminowości, zakresu, jakości usługi i dobrej komunikacji. Terminy i zakres usługi zgodny z naszymi ustaleniami, a nawet więcej (np. podcięte gałęzie drzew ? gdy zauważono, że sięgają do grobu itp.). Bardzo dobra i szybka komunikacja o terminie i zakresie prac, przesłanie foto-albumu z wykonania prac. Naprawdę rekomenduję a ja na pewno będę korzystać
Izabela, Warszawa, dnia 03-11-2017


Korzystam z usług firmy OLBART od wielu lat. Bardzo wygodny jest sposób składania zamówienia- telefonicznie lub internetowo. Po wykonaniu zlecenia, firma wysyła do mnie e-maila ze zdjęciami dokumentującymi wykonanie usługi i wtedy robię przelew na ustaloną wcześniej kwotę. Zlecenia zawsze wykonywane są perfekcyjnie i terminowo. Z pełnym przekonaniem polecam tę firmę.
Elżbieta Krawet, Gliwice, dnia 06-11-2017


Z usług firmy Pana Bartosza korzystam od kilku lat i zawsze wszystko było w należytym porządku, polecam z czystym smieniem.
Jutta Stupera, Czekanów, dnia 08-11-2017


Już drugi raz korzystam z usług f-my OLBART.Jestem bardzo zadowolony z usług firmy.Prace wykonane rzetelnie,terminowo i bardzo przystępnej cenie.Wykonanie usługi potwierdzone bogatą dokumentacją fotograficzną.Z pewnością nadal będę korzystał z usług tej firmy. Bogdan Gara Krakow 21.11.2017
Bogdan Gara, Kraków, dnia 12-11-2017


Korzystamy z uslug firmy Olbart juz kolejny rok.Firma z ktora mozna wspolpracowac dlugie lata,rzetelnosc i profesjonalzm na najwyzszym poziomie
Malgorzata i Piotr, Bremerhaven, dnia 17-12-2017


Od roku korzystam z usług firmy OLBART polecam ją każdemu w 100% Zlecenia wykonane rzetelnie zgodne z ustaleniami dokumentacja z wykonanej usługi SUPER.
Danuta Walusz, Gorzów Wielkopolski, dnia 13-02-2018


Juz od kilku lat korzystam z usług PHU Olbart. Rewelacyjny serwis, zdjęcia przysyłane od razu na maila, sprawna komunikacja. Dzięki nim wiem że groby moich najbliższych sa zadbane i w dobrych rękach. Gorąco polecam!
Magda , Anglia , dnia 29-03-2018


Jestem klientem tej firmy,od jakiegos czasu.Zawsze jest dobry kontakt mailowy i telefoniczny.Praca wykonana bardzo dobrze,plus zdjecia. Polecam wszystkim ta firme.
Malgorzata Starzyk, Szwecja, dnia 27-10-2018


Korzystam z usług firmy OLBART od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zlecone usługi wykonywane są sprawnie i szybko, a efekt jest w pełni zadowalający. Mogę bez wahanie polecić tę firmę potencjalnym przyszłym klientom.
Jolanta Wacyk, Bielsko-Biała, dnia 31-10-2019


Z całą odpowiedzialnością polecam firmę Olbart. Rzetelna, solidna i miła obsługa. Korzystam od kilku last i tak już pozostanie :) :)
Bożena, Opole, dnia 01-11-2019


Firma Olbart wykonuje zlecone prace w sposób w pełni zadowalający. Jest godna polecenia, zarówno z punktu widzenia terminowości usługi, jak również jakości wykonania. Jestem zdecydowany korzystać z Państwa usług także w przyszłości
Krzysztof Dudek, Nowa Sol, dnia 03-11-2019


Korzystałam z usług firmy Olbart w październiku 2019r. Nie mogłam niestety przyjechać przed Dniem Wszystkich Świętych, by posprzątać rodzinne groby. Musiałam znaleźć firmę, której bym to zleciła. Mój wybór padł na firmę Olbart z Knurowa. Firma wywiązała się z powierzonego zadania bez zarzutu. Byłam bardzo zadowolona z efektów jej pracy - groby zostały starannie wysprzątane, umyte, teren wokół porządnie odchwaszczony. Z jednym z grobów sąsiadował obszar tzw. ziemi niczyjej, który powoli zamieniał się w składowisko odpadów zielonych i innych śmieci. Firma z własnej inicjatywy poszerzyła zakres zleconych prac i uporządkowała ten teren. Na zakończenie prac firma ustawiła zamówione przeze mnie znicze dodając od siebie piękną, ciętą chryzantemę. Dodam również, że stan grobów przed i po wykonaniu usługi był solidnie dokumentowany fotograficznie. Podsumowując - jak najbardziej polecam usługi tej firmy.
Małgorzata Domaradzka, Wrocław, dnia 04-11-2019


Od ponad 30 lat mieszkamy w Niemczech, ponad 1000 km dzieli nas od grobow naszych najblizszych, z uplywem lat coraz trudniej wybrac sie w dluga podroz...tym bardziej cieszymy sie, ze znalezlismy taka cudowna i rzetelna firme, ktora zajela sie naszymi grobami w Zabrzu. Ten nasz podwojny grob nigdy jeszcze nie byl tak pieknie wyczyszczony, odswiezony, udekorowany, co moglismy sami zobaczyc na przyslanych zdjeciach. Mozemy ze spokojnym sercem polecic firme Olbart i zarazem serdecznie dziekujemy:-)
Joanna i Thomas Weber, Bielefeld , dnia 08-11-2019


Szczerze polecam wszystkim, którzy nie mogą sami zająć się grobami bliskich. Zdjęcia ?przed i po?; nagrobki zadbane; piękne, świeże chryzantemy; znicze. Kamień spadł mi z serca. Gorąco polecam firmę OLBART.
Julita ILNICKA, Paryz , dnia 25-10-2020


Jestem zadowolona i na pewno znowu skorzystam z usług tej firmy !
BG, Niemcy, dnia 28-10-2020


Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu firmy. Sumienność, rzetelność i znakomity kontakt to cechy, które charakteryzują współpracę, a jakość wykonanych usług jest znacznie powyżej oczekiwań, nawet w przypadku starszych nagrobków. Serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy wszystkim zainteresowanym.
Bożena i Piotr Laskowscy, Warszawa, dnia 02-11-2020


Dziękuję za umycie grobu na Cmentarzu Centralnym w Gliwicach oraz posprzątanie wokół grobu. Wszystko zrobione profesjonalnie. Dokumentacja fotograficzna bardzo pomocna. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym Państwa usługi.
Maria, Gliwice, dnia 01-11-2021


Już któryś raz korzystam z Państwa usług i za każdym razem jestem bardzo zadowolona ze sprzątania rodzinnego grobu na cmentarzu Centralnym w Gliwicach. Prace zostały wykonane bardzo dokładnie i zgodnie z ustaleniami. Serdecznie dziękuję.
Maria, Gliwice, dnia 16-04-2022


Jestem bardzo zadowolona z usług firmy "Olbart" prace są wykonywane rzetelnie i w terminie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą o wysokiej kulturze osobistej.Serdecznie polecam i na pewno będę koszystać z usług tej firmy w przyszlości.
Ewa G, Gliwice, dnia 03-05-2022


Jestem niesamowicie zadowolony z usług tej firmy opiekującej się grobami, z którą współpracuję już od 8 lat. To niezwykle profesjonalna firma, która zawsze dostarcza usługi zgodnie z umówionym terminem i najwyższą jakością. Ich rzetelność i zaangażowanie są godne podziwu. Co mnie najbardziej zachwyca, to estetyka i precyzja, z jaką firma wykonuje stroiki na grobach. Są one nie tylko starannie wykonane, ale także wyjątkowo piękne. To dla mnie ważne, aby miejsce spoczynku moich bliskich prezentowało się pięknie i godnie, a firma ta zawsze spełnia moje oczekiwania w tym zakresie. Dodatkowo, obsługa klienta zawsze jest przyjazna i gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania. Cieszę się, że mogę polegać na profesjonalizmie tej firmy, która sprawia, że dbanie o groby staje się łatwiejsze i mniej stresujące. Polecam tę firmę z czystym sumieniem wszystkim potrzebującym usług z zakresu opieki nad grobami. To naprawdę solidny partner, który zasługuje na uznanie za swoje doskonałe podejście do klienta i wysoką jakość świadczonych usług.
Piotr M, Bremerhaven, dnia 16-12-2023

Copyright © P.H.U. OLBART 2009-2021
Projekt i wykonanie strony: simasted

Check XHTML Check CSS